Zostań pośrednikiem

Możesz zostać pośrednikiem Paylike i zarabiać prowizję na każdym kliencie, któremu nas poleciłeś. Każdy handlowiec może stworzyć konto w kilkadziesiąt sekund i zacząć akceptować płatności kartami kredytowymi w swoich sklepach internetowych lub aplikacjach mobilnych w zaledwie kilka minut.

Współpracujemy z wieloma różnymi pośrednikami i każdemu oferujemy specjalny System Rozliczania Prowizji Handlowych w oparciu o zapotrzebowanie pośrednika oraz jego partnerów handlowych.

Niezależnie od tego czy jesteś deweloperem, filią, dostawcą platform internetowych czy znajdujesz się w branży określonej mianem wysokiego ryzyka, razem możemy znaleźć rozwiązanie.

Zarejestruj się

Aby rozpocząć pracę jako pośrednik Paylike, należy wypełnić poniższy formularz. Im więcej dodasz informacji o sobie i o klientach, którym będziesz mógł polecać Paylike, tym szybciej będziemy w stanie przedstawić Ci konkretną propozycję.

* Wszyscy handlowcy zostaną przez Paylike sprawdzeni i w zależności od indywidualnych przypadków, mogą zostać nieprzyjęci zgodnie z naszym Regulaminem Usług.