Linki do płatności

Linki do płatności to najprostszy sposób, aby zacząć akceptować płatności kartami Visa, Mastercard oraz Maestro. Funkcja ta jest możliwa bezpośrednio po zalogowaniu się do panelu administracyjnego Paylike .

Potrzebujesz mniej niż minutę, aby stworzyć swoje własne konto, na które od razu mogą spływać transakcje wykonane przez Twoich klientów. Podeślij im tylko link do płatności np. za pomocą wiadomości e-mail i otrzymuj zapłaty bez konieczności integracji!

Popup linków do płatności

Możesz wybrać walutę, podać swoje własne preferencje i ustawić tekst wyświetlany na stronie płatności, a także adres URL strony, na którą chcesz przekierowywać swoich klientów po zakończeniu transakcji. Wszystkie środki z udanych transakcji przekierowane zostaną bezpośrednio na Twoje konto Paylike.

W panelu administracyjnym Paylike otwórz odpowiedni formularz, poprzez kliknięcie ikony linków do płatności.

Stwórz nowy link do płatności

Krok 2 - Wypełnij formularz

Spośród 153 dostępnych walut możesz wybrać tą, w której chcesz otrzymać swoją płatność. Uwzględnij swoje preferencje oraz dodaj tekst, który będzie wyświetlony na stronie płatności. Wreszcie możesz podać adres URL strony, na którą zostaną skierowani Twoi klienci po pomyślnie zakończonej transakcji.

Wypełnij formularz

Teraz jesteś gotowy akceptować płatności poprzez linki. Skopiuj automatycznie wygenerowany adres URL znajdujący się na dole strony i przedstaw go swoim klientom. Transakcje wykonane przy użyciu linków do płatności zostaną bezpośrednio skierowane na Twoje konto Paylike.

Krok 3 - Skopiuj link do płatności i prześlij go swoim klientom

Zarejestruj się za darmo i wypróbuj wszystkie funkcje już dziś!